dowolna

Mieszkania Bochnia Osiedle Niepodległości

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3- pokojowe mieszkanie świetnej lokalizacji- gotowe do zamieszkania! Bochnia, ul. Legionów Polskich | ok. 60 m |2 piętro | piwnica | parking przy budynku Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

540 000 zł62 m² 8 718,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje z balkonem | Bochnia | gotowe do zamieszkania | świetna komunikacja z Krakowem Nieruchomość położona jest w Bochnia - mieście, które łączy komfort spokojnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turkowskiego

Niepodległości,Bochnia

611 000 zł68 m² 8 934,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, dwu piętrowych apartamentowców z 2014 roku, w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Bochni - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bochnia

Niepodległości,Bochnia

400 000 zł46 m² 8 602,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Chętnie zamienimy również na większe (4pokoje) mieszkanie za dopłatą. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, na os. Niepodległości przy ulicy Gen. Czumy. Mieszkanie o pow. 46.2m2, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Niepodległości,Bochnia

522 750 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane, gotowe do zamieszkania od marca 2026. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turkowskiego

Niepodległości,Bochnia

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niepodległości,Bochnia

518 000 zł50 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie parterowe na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. gen. T. Jakubowskiego. Charakterystyka mieszkania Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Niepodległości,Bochnia

559 000 zł66 m² 8 469,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Smart property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. gen. Waleriana Czumy Charakterystyka mieszkania Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niepodległości,Bochnia

360 000 zł49 m² 7 418,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bochni, przy ulicy Tadeusza Jakubowskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niepodległości,Bochnia

400 000 zł49 m² 8 133,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bochni, przy ulicy Legionów Polskich. Mieszkanie o powierzchni 44 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

360 000 zł62 m² 5 787,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane na osiedlu Niepodległości w Bochni - stąd jest naprawdę blisko wszędzie : i do centrum, i do Kopalni, zespołu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralne mieszkanie o powierzchni 52,26 m2. Mieszkanie mieści się w Bochni, na parterze czteropiętrowego bloku. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

550 000 zł85 m² 6 481,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie - o powierzchni 84,86m2, zlokalizowane przy ul. Legionów Polskich (osiedle Niepodległości) w Bochni. Mieszkanie składa się z 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

355 000 zł28 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Witam na sprzedaż posiadam w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie znajdujace sie na 4 pietrze budynku przy ulicy Legionow Polskich. Mieszkanie sklada sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem umowa okazjonalna 50 m Dwa pokoje kuchnia lazienka duzy przedpokoj piwnica i balkon.do wynajecia Od 1 09 2024 tel   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Niepodległości,Bochnia

313 000 zł33 m² 9 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Smart Property prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 33 mkw. położone w Bochni przy ulicy Legionów Polskich. Mieszkanie o ekspozycji południowej znajduje się na III piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochnia

Niepodległości,Bochnia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie o powierzchni 62m2. Składa się z 3 pokoi, łazienki, toalety, kuchni, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy również piwnica (2 m2). Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czumy

Niepodległości,Bochnia

415 000 zł46 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Bochnia ul. gen. Waleriana Czumy - oferujemy funkcjonalne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 (+ piwnica), ulokowane na 4 piętrze w 5-kondygnacyjnym bloku (bez windy). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jakubowskiego

Niepodległości,Bochnia

382 000 zł61 m² 6 302,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w Bochni, na osiedlu Niepodległości. Powierzchnia mieszkania 60,61m2, zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czumy

Niepodległości,Bochnia

415 000 zł46 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jakubowskiego

Niepodległości,Bochnia

465 000 zł59 m² 7 853 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bochnia (ul. gen. T. Jakubowskiego) - na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,81 m2, ulokowane na 1 piętrze w 6-kondygnacyjnym bloku. Nieruchomość zadbana, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jakubowskiego

Niepodległości,Bochnia

2 000 zł59 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne jasne mieszkanie na osiedlu Niepodległości w Bochni, 35 km od Krakowa. Mieszkanie idealne do pracy zdalnej. Mieszkanie 3 pokojowe o całkowitej powierzchni ok. 59,17 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czumy

Niepodległości,Bochnia

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfect Estate przedstawia 62 metrowe mieszkanie zlokalizowane w Bochni na osiedlu Niepodległości Mieszkanie jest własnościowe, znajduje się na czwartym pietrze i jest nie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jakubowskiego

Niepodległości,Bochnia

357 000 zł48 m² 7 411,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na największym os. w Bochni - os. Niepodległości przy ul. Gen. T. Jakubowskiego 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

409 000 zł72 m² 5 642,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na największym osiedlu w Bochni - os. Niepodległości. *Właściciele rozważą również zamianę na mniejsze mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na największym os. Bochni - os. Niepodległości przy ul. Legionów Polskich. Mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jakubowskiego

Niepodległości,Bochnia

339 000 zł48 m² 7 037,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na największym os. Bochni - os. Niepodległości przy ul. Gen. T. Jakubowskiego. Mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czumy

Niepodległości,Bochnia

489 000 zł84 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wygodne, urządzone w nowoczesnym stylu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na największym osiedlu w Bochni - os. Niepodległości. Mieszkanie, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

360 000 zł72 m² 4 966,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w bloku, łazienka- flizy , wc- flizy, kuchnia flizy , kuchnia umeblowana, panele podłogowe. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

1 390 zł64 m² 21,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Legionów Polskich w Bochni. Mieszkanie o powierzchni 62m2. Składa się z 3 pokoi, łazienki, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Nowoczesne mieszkanie w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju zlokalizowane jest na osiedlu Niepodległości w Bochni. Z okien widok tylko na zieleń. Nie czujesz się jak w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mamy do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51mkw. Mieszkanie znajduje sie na parterze. Sklada sie z 2 duzych ustawnych pokoi, zabudowanej kuchni i przedpokoju oraz lazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jakubowskiego

Niepodległości,Bochnia

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne własnościowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2 położone na IV piętrze w bloku na Osiedlu Niepodległości. W bliskiej odległości znajdują się: przychodnia, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Niepodległości,Bochnia

259 000 zł84 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w atrakcyjnej cenie czteropokojowe mieszkanie w pełni umeblowane w spokojnej okolicy składające się z salonu + 3 pokoje, kuchnia,łazienka,osobno wc oraz duży balkon (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, osiedle Niepodległości

Niepodległości,Bochnia

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż po bardzo okazyjnej cenie. Bochnia os.Niepodległości, 48 m2+balkon( 3 pokoje,kuchnia, łazienka,toaleta) wraz z pełnym wyposażeniem .Mieszkanie było remontowane kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jakubowskiego

Niepodległości,Bochnia

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne i wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem, kuchnią otwartą na salon oraz łazienką. Mieszkanie to przeszło remont generalny 2 lata temu, kiedy to wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bochnia

Niepodległości,Bochnia

230 000 zł77 m² 2 987,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie w Bochni. 5 pokoi łazienka,wc ,przedpokój,kuchnia i piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Kawalerka (pokój, kuchnia, łazienka) o pow.30 m2 po generalnym remoncie- łącznie z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej. Kuchnia umeblowana. Dobra lokalizacja- na osiedlu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

1 100 zł71 m² 15,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w Bochni przy ul. Legionów Polskich, 71 m2, 2 balkony, 4 pokoje w tym 2 umeblowane, umeblowana kuchnia, łazienka i wc oddzielnie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

1 100 zł72 m² 15,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w Bochni przy ul. Legionów Polskich; III piętro; 72,48m2; duży balkon; duży pokój umeblowany; kuchnia wyposażona i umeblowana; łazienka; wc. Cena 1100 zł.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij