dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bochnia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bochnia

Śródmieście - Campi,Bochnia

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m położone w doskonałej lokalizacji w centrum Bochni. Lokal znajduje się na II piętrze budynku, w którym są tylko dwa mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turkowskiego

Niepodległości,Bochnia

611 000 zł68 m² 8 934,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, dwu piętrowych apartamentowców z 2014 roku, w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Bochni - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana

Św. Jana - Murowianka,Bochnia

699 000 zł55 m² 12 637,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy bardzo komfortowe mieszkanie z tarasem dachowym w centrum Bochni. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w centrum Bochni przy ulicy Świętego Jana Bardzo szybko dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzęczków - Łychów,Bochnia

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 45 mkw. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. Brzeźnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bochnia

Niepodległości,Bochnia

400 000 zł46 m² 8 602,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Chętnie zamienimy również na większe (4pokoje) mieszkanie za dopłatą. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, na os. Niepodległości przy ulicy Gen. Czumy. Mieszkanie o pow. 46.2m2, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania piękne mieszkanie dwupoziomowe w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Bochni - ul.św.Leonarda. Prezentowana nieruchomość to usytuowane na 4 piętrze obok windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Niepodległości,Bochnia

522 750 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane, gotowe do zamieszkania od marca 2026. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konfederatów Barskich

Bochnia,małopolskie

1 179 240 zł127 m² 9 285,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowy apartament w nowoczesnej kamienicy. Powierzchnia 127 m daje możliwość aranżacji jako dużego apartamentu rodzinnego lub wydzielenia dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

519 000 zł54 m² 9 552,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bochnia mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 54,33 m w bloku trzypiętrowym, wybudowanym w latach 2009-2010. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 13,27 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochnia

Krzęczków - Łychów,Bochnia

399 000 zł56 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bochnia mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 55,65 m (użytkowej 47,55 m ) w bloku trzypiętrowym, wybudowanym w latach 2009-2010. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 20 Stycznia

Proszowskie,Bochnia

755 000 zł55 m² 13 777,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie klasy premium z prywatnym miejscem postojowym | Bochnia, ul. 20 Stycznia Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turkowskiego

Niepodległości,Bochnia

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania piękne mieszkanie dwupoziomowe w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Bochni - ul.św.Leonarda. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Bochnia,małopolskie

439 000 zł51 m² 8 665,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bochnia, ul. Legionów Polskich - 1. piętro I świetna komunikacja I 2 km od Rynku Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,66 m2, położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochnia

Krzęczków - Łychów,Bochnia

399 000 zł56 m² 7 113,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bochnia -na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 56,09 m (użytkowej 48,11 m ) zlokalizowane na poddaszu w bloku trzypiętrowym, wybudowanym w latach 2009-2010. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście - Campi,Bochnia

440 000 zł47 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,3m , usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego bez windy , w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Proszowska

Bochnia,małopolskie

625 000 zł58 m² 10 856,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na piętrze kameralnego budynku dwulokalowego w inwestycji przy ul. Proszowskiej w Bochni. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Proszowska

Bochnia,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 118,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku dwulokalowego w nowej inwestycji przy ul. Proszowskiej w Bochni. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

339 000 zł31 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 31 mkw. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. Brzeźnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Windakiewicza

Windakiewicza,Bochnia

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bochnia, ul. Windakiewicza - komfortowe 47 m2, gotowe do zamieszkania! Szukasz jasnego, przytulnego i w pełni urządzonego mieszkania blisko centrum Bochni? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niepodległości,Bochnia

518 000 zł50 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie parterowe na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. gen. T. Jakubowskiego. Charakterystyka mieszkania Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Murowianka

Św. Jana - Murowianka,Bochnia

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w centrum Bochni - tylko 450m od Rynku! 72 m2 | 4 pokoje | 2 piętra | po generalnym remoncie Chcesz mieszkać niemal w sercu miasta, ale cenisz sobie kameralność? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bochnia,małopolskie

580 000 zł102 m² 5 709 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na zamkniętym osiedlu przy ul. Wygoda 107 w Bochni. Dobry dojazd do strefy przemysłowej i autostrady A4. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Bochnia,małopolskie

749 000 zł53 m² 14 137,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Umowa przedwstępna Apartament 52,98 m z własnym ogrodem Bochnia, ul. Myśliwska, prestiżowe osiedle Leśne. Lokal składa się z otwartej kuchni z przestronnym salonem, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Murowianka

Św. Jana - Murowianka,Bochnia

165 000 zł18 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w centrum Bochni - przy ul. Murowianka. Powierzchnia lokalu mieszkalnego 18,04m2 plus piwnica o powierzchni 3,60 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 20 Stycznia

Proszowskie,Bochnia

625 000 zł50 m² 12 555,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i prywatnym miejscem postojowym - Bochnia, ul. 20 Stycznia Oferujemy funkcjonalne, częściowo umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bochnia,małopolskie

460 000 zł49 m² 9 321,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Z balkonem bochnia Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49,35 m (w tym piwnica 3,45 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Bochnia,małopolskie

370 000 zł36 m² 10 335,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie z widokiem ul. Węgierska, bochnia Na sprzedaż oferujemy przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35,8 m , położone w kameralnym, nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Węgierska

Bochnia,małopolskie

780 000 zł81 m² 9 617,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,1 m , zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Węgierskiej w Bochni tylko 600 m od Rynku i centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Niepodległości,Bochnia

559 000 zł66 m² 8 469,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Smart property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. gen. Waleriana Czumy Charakterystyka mieszkania Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

395 000 zł44 m² 8 916,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w atrakcyjnym położeniu sprzedam. Blisko tereny zielone, gwarantujące dobry wypoczynek, jednocześnie w pobliżu centrum miasta. W pobliżu dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Proszowskie,Bochnia

225 525 zł61 m² 3 700,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1, stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Proszowskie,Bochnia

224 670 zł61 m² 3 700,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 2, stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzęczków

Krzęczków - Łychów,Bochnia

531 810 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji - sprzedaż w cenie dewelopera! Osiedle Krzęczków - nowoczesne mieszkania z wyjątkowym widokiem w Bochni! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży II etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marka

Śródmieście - Campi,Bochnia

459 000 zł48 m² 9 663,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. Św. Marka. Znajduje się na 3 piętrze budynku. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proszowska

Proszówki,Bochnia

467 500 zł85 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! dostępne ostatnie mieszkanie W budynku , H "! Energooszczędne mieszkania w zacisznym miejscu Proszówek - Kameralne osiedle. Poznaj swoją przyszłą nieruchomość i jej otoczenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langera

Bochnia,małopolskie

415 000 zł63 m² 6 629 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Niższa cena, zapraszam. Najlepsza lokalizacja w Bochni, ul. Langera, blisko pkp, basen, hala widowiskowo sportowa, Lidl. Mieszkanie 3 nieprzechodnie pokoje, pierwsze piętro do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzęczków

Krzęczków - Łychów,Bochnia

522 495 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Krzęczków - mieszkania z przepięknym widokiem w Bochni! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w ramach II etapu inwestycji Osiedle Krzęczków - kameralnego osiedla, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sądecka

Uzbornia,Bochnia

931 680 zł104 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament na piętrze w samym centrum Bochni 4 pokoje, 103,52m2, 1 piętro, miejsce postojowe, ogródek sypialnia 12,13m2 sypialnia 13,24m2 sypialnie 11,57m2 salon 26,72m2 kuchnia 18,77m2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sądecka

Uzbornia,Bochnia

927 580 zł98 m² 4 444,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w samym centrum Bochni stan Developerski. 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, 2 garderoby, parter, miejsce postojowe, ogródek sypialnia 11,78 m2 sypialnia 9,28 m2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana

Św. Jana - Murowianka,Bochnia

759 000 zł55 m² 13 722,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij