dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bochnia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Bochnia,małopolskie

267 000 zł25 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycje! pierwsze piętro Z balkonem W ścisłym centrum! Proponujemy Państwu na sprzedaż wykończone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni ok. 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana

Bochnia,małopolskie

299 000 zł47 m² 6 296,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Bochni, na os. Św. Jana. Mieszkanie mieści się na parterze niskiego bloku - jest to ostatni blok na osiedlu, z widokiem na park. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langera

Bochnia,małopolskie

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku w centrum miasta przy ul. Langera. W skład mieszkania wchodzą: oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wygoda

Bochnia,małopolskie

380 000 zł56 m² 6 796,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w Bochni- osiedle Zielone przy ul. Wygoda w Bochni. Inwestycja stanowi ciekawą ofertę dla osób szukających dobrze skomunikowanego mieszkania blisko centrum w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

297 000 zł44 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu na sprzedaż najbardziej pożądaną na rynku nieruchomość w świetnej cenie! Mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane w bloku przy ul. Świętego Leonarda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

317 000 zł44 m² 7 150,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż do odświeżenia, jednak z wyremontowana w pełni kuchnią - prace objęły zarówno wymianę instalacji elektrycznych jak i wodno-kanalizacyjnych oraz okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bochnia

Bochnia,małopolskie

445 000 zł48 m² 9 181 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Profit Home ma przyjemność zaprezentować do sprzedania przytulne i pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 48,47 m2 z rynku wtórnego. Kameralny kompleks jest zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langera

Bochnia,małopolskie

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w centrum Bochni przy ul. A. Langera. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, łazienka, kuchnia, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

282 000 zł35 m² 8 057,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 35 m2, znajdujące się na ul. Brzeźnickiej w Bochni. Atuty nieruchomości: - znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bochnia

Bochnia,małopolskie

102 750 zł33 m² 3 160,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: budynek mieszkalny, wielorodzinny wzniesiony w latach 60-tych XX w. w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bochnia

Bochnia,małopolskie

325 000 zł44 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w Bochni ze świetną lokalizacją, które idealnie sprawdzi się w celu inwestycyjnym. Mieszkanie dostępne od zaraz! lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

230 000 zł34 m² 6 725,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Bochni, przy ul. Św. Leonarda. Powierzchnia 34,20 m2, składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Kuchnię z dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Floris

Bochnia,małopolskie

199 000 zł29 m² 6 892,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Proponujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25 m2, znajdującą się w centrum Bochni przy ul. Floris. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bochnia

Bochnia,małopolskie

186 000 zł30 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamenty Zielony Widok to nowe a zarazem pierwsze osiedle, które powstaje w Stanisławicach przy ul.Polnej. Okolica inwestycji jest zielona i spokojna co sprzyja aktywnym formom spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie: drewniana podłoga i drzwi, agd w zabudowie, pokój dziecięcy zaprojektowany i umeblowany indywidualnie, osobna garderoba przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

325 000 zł43 m² 7 563,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na ul.Leonarda o powierzchni 42.97m2.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.W skład mieszkania wchodzą dwa jasne pokoje,kuchnia z oknem,korytarz,łazienka,balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Bochnia

360 000 zł72 m² 4 966,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w bloku, łazienka- flizy , wc- flizy, kuchnia flizy , kuchnia umeblowana, panele podłogowe. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzeczowska

Bochnia,małopolskie

272 835 zł58 m² 4 704,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 58 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku przy ul. Krzeczowskiej w Bochni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bernardyńska

Bochnia,małopolskie

294 000 zł42 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie w centrum miasta Bochnia przy ul. Bernardyńskiej. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na pierwszym piętrze kamienicy od strony ogrodu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

625 000 zł78 m² 7 982,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie przy ulicy św. Leonarda, 800m od centrum. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-poziomowe mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie położone na 3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bochnia

Bochnia,małopolskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. św. Jana w Bochni. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolina

Bochnia,małopolskie

399 000 zł84 m² 4 727,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Karolina w Bochni - jest to malutkie osiedle zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta, w sąsiedztwie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna Góra

Bochnia,małopolskie

285 000 zł29 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29 m2 znajduje się na drugim piętrze w nowo wyremontowanej kamienicy na ul. Solna Góra w Bochni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzeczowska

Bochnia,małopolskie

330 000 zł38 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana w Bochni, przy ul. Krzeczowskiej. Proponujemy Państwu na sprzedaż wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Solna Góra

Bochnia,małopolskie

245 000 zł20 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 20 m2 znajduje się na drugim piętrze w nowo wyremontowanej kamienicy na ul. Solna Góra w Bochni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bochnia

Bochnia,małopolskie

392 000 zł50 m² 7 840 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajdujące się w bloku na ul. Ks. J. Poniatowskiego. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzyżaki

Bochnia,małopolskie

449 000 zł81 m² 5 552,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż ostatnie 2 mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 80,86 oraz 79,11 m2 zlokalizowane przy ulicy Krzyżaki w Bochni. W skład każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bochnia

Bochnia,małopolskie

179 000 zł37 m² 4 893,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,58 m2 znajdujące się w budynku wielorodzinnym w Bochni. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia, łazienka, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzeczowska

Bochnia,małopolskie

254 795 zł39 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana w Bochni, przy ul. Krzeczowskiej. Proponujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzeczowska

Bochnia,małopolskie

235 000 zł26 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana w Bochni, przy ul. Krzeczowskiej. Proponujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 25,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krzeczowska

Bochnia,małopolskie

173 990 zł25 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana w Bochni, przy ul. Krzeczowskiej. Proponujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 25,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

262 000 zł32 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Proponujemy Państwu na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, znajdujące się na ul. Brzeźnickiej w Bochni. Atuty nieruchomości: - znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

220 000 zł34 m² 6 567,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 na sprzedaż, znajdujące się na 4 piętrze w świetnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Św. Leonarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rynek

Bochnia,małopolskie

699 000 zł134 m² 5 424,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Niezwykły apartament zlokalizowany w sercu Bochni, znajdujący się w stylowej kamienicy przy Rynku, łączącej współczesne rozwiązania architektoniczne i urok XIX-wiecznego historycyzmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bochnia

Bochnia,małopolskie

370 000 zł69 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na wysokim parterze w bloku na os. Niepodległości w Bochni. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bernardyńska

Bochnia,małopolskie

379 000 zł62 m² 6 064 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 położone na wysokim parterze w budynku znajdującym się przy ul. Bernardyńskiej w Bochni. Mieszkanie posiada: salon, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

198 705 zł31 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim o powierzchni 30,57 m2 znajdującą się na 4 piętrze w bloku na Osiedlu Panorama w Bochni. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochnia

Bochnia,małopolskie

285 000 zł59 m² 4 830,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku na os. Niepodległości w Bochni. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

320 000 zł47 m² 6 765,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Bochni, przy ul. Brzeźnickiej. Mieszkanie o powierzchni 47m2, na IV piętrze niskiego bloku czteropiętrowego. Składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

535 000 zł89 m² 5 997,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,2 m^2 składające się z dwóch pokoi, garderoby, salonu z jadalnią, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Lokal.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij