Mieszkanie, ul. Jana

Jana, Bochnia, małopolskie

  • 1 830 zł
  • 41 m²
  • 44,63 zł/m²

Zdjęcie

Maria Daniec

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jana

Jana, Bochnia, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 830 zł

41 m²

44,63 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jana

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 830 zł 41 m² 44,63 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 830 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 41 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 560 zł, kaucja: 3 000 zł
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkasz z rodzicami a marzysz by gotować wreszcie w swojej kuchni?
Zobacz to przytulne, ciepłe mieszkanie.

Kuchnia wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.
Sypialnia idealna z wygodnym dużym łóżkiem i pokój gdzie spokojnie zjesz obiad, ogladniesz najnowszy serial i zmieścisz wszystkie ciuszki.
Łazienka funkcjonalna
Wszystko nowe, pachnące.
Parking za free, bez ograniczeń tuż pod blokiem. (...)

Agent

Maria Daniec

508 058...

508 058 640

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

508 058...

508 058 640

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.