dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bochnia Osiedle Krzęczków - Łychów

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł57,20 m² 9 597,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowa niższa cena! Bochnia, ul. Brzeźnicka 55 - na sprzedaż przestronne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,2 m , zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, mieszczącego się w inwestycji Konfederatów Barskich. Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

Dom wolnostojący, ul. Dębcza

Krzęczków - Łychów,Bochnia

770 000 zł250 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Bochnia ul. Dębcza 82 to adres idealny do mieszkania. Przyjdź i zobacz jak jest tu cicho i spokojnie a jednocześnie jak blisko do centrum, dworca pkp. Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Krzęczków - Łychów,Bochnia

2 000 zł39,25 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Panorama Lokalizacja: bochnia, ul. Brzeźnicka 55r Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z tarasem, ul. Łychów

Krzęczków - Łychów,Bochnia

939 000 zł240 m² 3 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 6 pokojowy dom o powierzchni 210 m2 z poddaszem do adaptacji oraz garażem w bryle budynku na działce 11 arowej w miejscowości Bochnia. Z uwagi na ograniczoną liczbę.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45,50 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowe mieszkanie o wysokim standardzie Do dyspozycji najemcy garaż i komórka lokatorska Spójna kolorystyka i materiały wykończeniowe wysokiej jakości Lokalizacja - Bochnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

502 320 zł55,20 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Trzypokojowe mieszkanie dla rodziny lub inwestora z dwoma sypialniami. Ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

426 870 zł45,90 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Stylowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, z narożnym przeszkleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

417 690 zł45,90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Stylowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z wygodnym układem pomieszczeń. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Bochnia

Krzęczków - Łychów,Bochnia

18 900 000 zł3 315 m² 5 701,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży działkę zabudowaną halą magazynowo-produkcyjną wraz z biurowcem w okolicach Bochni, przy dk 94 oraz autostradzie A4 (zjazd Bochnia). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń - Bochnia, osiedle Panorama Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,00 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krzęczków - Łychów,Bochnia

1 500 000 zł216 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 216 mkw (powierzchnia użytkowa 115,50 mkw) z dużym ogrodem. Budynek trzykondygnacyjny, charakteryzujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł243 m² 3 827,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem idealny dla jednej lub dwóch rodzin | Widokowa działka, spokojne osiedle, świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł10,06 m² 19 383,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Bochnia- na sprzedaż mikro-kawalerka położona na poddaszu w budynku mieszkalno-usługowym z windą, przy Ul. Brzeźnickiej 55D. Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita: 19,17.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Brzeska

Krzęczków - Łychów,Bochnia

159 000 zł26 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do adaptacji - ul. Brzeska, bochnia Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na poddaszu budynku mieszkalnego przy ul. Brzeskiej w Bochni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzęczków - Łychów,Bochnia

499 999 zł60,50 m² 8 264,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z ogrodem - świeżo po remoncie! Bochnia, ul. Brzeźnicka | 60,5 m | parter | ogródek 140 m | 2 miejsca parkingowe Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dębcza

Krzęczków - Łychów,Bochnia

595 000 zł178 m² 3 342,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom w samym sercu Bochni - na wzgórzu jednej z willowych dzielnic, przy ulicy Dębczej. Zlokalizowany na działce o powierzchni 480m2, położonej przy cichej, asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 473 m² 244,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14,73 ar (1473 m ), położona w Bochni przy ul. Podedworze 98. Najważniejsze atuty: regularny kształt - wymiary ok. 36 m x 39 m,.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł10 192 m² 882,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka usługowo-handlowa w Bochni idealna inwestycja! Bochnia, ul. Krzeczowska Poszukujesz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł89,11 m² 14 577,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze | 89,11 m + komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,11.

Krzęczków - Łychów,Bochnia

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 45 mkw. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. Brzeźnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podedworze

Krzęczków - Łychów,Bochnia

840 000 zł129 m² 6 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom według projektu Jabłonki 11 - Stan Deweloperski | Bochnia | Powierzchnia: 129 m | Działka: 504 m | Cena: 840 000 zł | Stan: deweloperski Concept Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

519 000 zł54 m² 9 552,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bochnia mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 54,33 m w bloku trzypiętrowym, wybudowanym w latach 2009-2010. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 13,27 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochnia

Krzęczków - Łychów,Bochnia

399 000 zł56 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bochnia mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 55,65 m (użytkowej 47,55 m ) w bloku trzypiętrowym, wybudowanym w latach 2009-2010. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochnia

Krzęczków - Łychów,Bochnia

399 000 zł56 m² 7 113,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bochnia -na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 56,09 m (użytkowej 48,11 m ) zlokalizowane na poddaszu w bloku trzypiętrowym, wybudowanym w latach 2009-2010. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

2 500 zł60 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogrodem na wynajem - 60,5 m | Bochnia, ul. Brzeźnicka Parter | Ogród 140 m | 2 miejsca parkingowe | 2 500 zł odstępne Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

2 500 zł39 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Concept Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu urządzonego 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na jednym z najnowszych osiedli w Bochni - os. Panorama przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

339 000 zł31 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 31 mkw. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. Brzeźnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

2 100 zł43 m² 48,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Brzeska

Krzęczków - Łychów,Bochnia

91,67 zł/m²12 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny lokal na wynajem o powierzchni 12 mkw. Nieruchomość położona jest w Bochni, przy ul. Brzeskiej, to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Brzeska

Krzęczków - Łychów,Bochnia

87,50 zł/m²16 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny lokal na wynajem o powierzchni 16mkw. Nieruchomość położona jest w Bochni, przy ul. Brzeskiej, to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łychów

Krzęczków - Łychów,Bochnia

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzęczków

Krzęczków - Łychów,Bochnia

531 810 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji - sprzedaż w cenie dewelopera! Osiedle Krzęczków - nowoczesne mieszkania z wyjątkowym widokiem w Bochni! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży II etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzęczków

Krzęczków - Łychów,Bochnia

522 495 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Krzęczków - mieszkania z przepięknym widokiem w Bochni! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w ramach II etapu inwestycji Osiedle Krzęczków - kameralnego osiedla, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Brzeska

Krzęczków - Łychów,Bochnia

22 000 000 zł3 305 m² 0,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży hali magazynowej połączanej z biurem znajdującej się w miejscowości Bochnia. Lokalizacja: bochnia to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzęczków - Łychów,Bochnia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Smart Property prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Brzeźnickiej w Bochni. Nieruchomość o powierzchni 44 mkw. jest w pełni umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzęczków - Łychów,Bochnia

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa niższa cena! smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu oryginalne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bochni, przy ulicy Brzeźnickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzęczków - Łychów,Bochnia

629 000 zł64 m² 9 893,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz balkonem - os. Panorama, bochnia Concept Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży stylowo wykończonego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzęczków

Krzęczków - Łychów,Bochnia

554 202 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji - sprzedaż w cenie dewelopera. Ostatni wolny parter! Osiedle Krzęczków - Nowoczesne mieszkania z wyjątkowym widokiem w Bochni! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

2 000 zł46 m² 43,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Concept Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu: zapraszamy do zapoznania się z propozycją wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzęczków

Krzęczków - Łychów,Bochnia

547 083 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Krzęczków - Mieszkania z przepięknym widokiem w Bochni! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w ramach II etapu inwestycji Osiedle Krzęczków - wyjątkowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dębcza

Krzęczków - Łychów,Bochnia

1 700 zł28 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o pow. 27,54 m2 z antresolą w kameralnej inwestycji przy ul. Dębczej w Bochni. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeźnicka

Krzęczków - Łychów,Bochnia

2 200 zł39 m² 56,83 zł/m²

 

Piętro:3/4