dowolna

Lokale użytkowe Bochnia – na sprzedaż i na wynajem w Bochni

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

380 000 zł32,67 m² 11 631,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - możliwość kupna wraz Z przynależną działką | Bochnia | Lokalizacja: centrum miasta Bochnia Powierzchnia lokalu: 32,67 m Powierzchnia działki: 257 m (2,57.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²28 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo- handlowy. Spełnia wymogi Sanepidu. Lokalizacja przy ul. Trudnej 2. Lokal ten znajduję się w bardzo ruchliwej części miasta, dzięki sąsiedztwu Hali Targowej i zajezdni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmiemy lokal usługowo-handlowy na 1 piętrze budynku przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24 w Bochni. Lokal o powierzchni 98m2 na pierwszym piętrze składa się - z sali głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Hutnicza

Bochnia,małopolskie

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 60 m , położony na parterze budynku przy ul. Hutniczej w Bochni. Lokal idealnie nadaje się pod działalność usługową, biuro, gabinet, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

500 000 zł102 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz świetnie prosperującego lokalu gastronomicznego w Bochni ze stałą bazą klientów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł102 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł86,33 m² 5 328,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Bochnia Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 86,33 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Rzeźnickiej w Bochni, wraz z garażem 15,40 m usytuowanym w podwórku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł102 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Sprzedamy budynek mieszkalno-usługowy w Bochni przy ulicy Trudnej 22. Obiekt został wzniesiony w technologii tradycyjnej w połowie lat 90-tych XX wieku. - parter z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 zł/m²60 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Kazimierza Wielkiego w ścisłym centrum miasta. Lokal idealnie sprawdzi się pod działalność usługową, biuro lub gabinet. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Wygoda

Bochnia,małopolskie

85 000 zł31,10 m² 2 733 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bochnia, wygoda 107 Pomieszczenie gospodarcze na parterze o powierzchni 31,1 m2 wraz z dostępem do ogrodu do wyłącznego używania. Miesięczny czynsz administracyjny to 130 zł. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł267 m² 2 104,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bochnia -oferujemy do sprzedaży strych do adaptacji o pow.267mkw zlokalizowany w budynku przy Ul. Kraszewskiego 12. Kamienica wzniesiona na początku XX wieku, murowana, trzy kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²14 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Smart Property prezentuje Państwu lokal na wynajem. Nieruchomość położona jest w Bochni, przy ul. Partyzantów, to idealne miejsce dla osób prowadzących działalność usługowo - biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

22,87 zł/m²131,19 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu najem pomieszczeń położonych w budynku dworca pkp w Bochni. Pomieszczenia usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł314,60 m² 3 147 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bochnia ulica Solna Góra 23 Na sprzedaż połowa Kamienicy *** piwnice *** lokal *** mieszkanie dwupoziomowe** powierzchnia 314,6m2 Solidna kamienica wybudowana w latach 2000-2002 w bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²29,31 m² 1 026 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 34a, bochnia Powierzchnia najmu: 29,31 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 6074/2 o pow. 503 m2 Cena: 40zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 45 m , zlokalizowany przy ul. Legionów Polskich. Lokal jest obecnie przystosowany pod działalność handlową funkcjonuje w nim sklep.

Szczegóły ogłoszenia

4 915 000 zł457 m² 10 754,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica W ścisłym centrum - gotowa inwestycja Z dochodem 457 m | 3 kondygnacje/ parter, piętro niezależne lokale gastronomiczne + mieszkanie Szukasz nieruchomości, która zarabia dziś.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39,70 m² 11 335,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż - gotowy do działalności! Bochnia, ul. Trudna | 39,70 m | parter | wejście bezpośrednio z ulicy Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²17,34 m² 694 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 34a, bochnia Powierzchnia najmu: 17,34 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 6074/2 o pow. 503 m2 Cena: 40zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²10,28 m² 411 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 34a, bochnia Powierzchnia najmu: 10,28 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 6074/2 o pow. 503 m2 Cena: 40zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmiemy lokal użytkowy w Bochni przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24. Lokal o powierzchni około 150 m2 znajduje się w przyziemiu budynku wielolokalowego ( dawniej Trawa Cytrynowa).

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł11,73 m² 12 702,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo - handlowy o powierzchni 11,73m2. Lokal znajduje się w ścisłym centrum Bochni, przy Placu Św. Kingi, tj. kilkanaście metrów od Rynku, na przeciwko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²6 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Smart Property prezentuje na wynajem współdzielona przestrzeń biurową. Lokal usytuowany jest na parterze budynku, w sąsiedztwie biura: działalność projektowa, firma spedycyjna. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Proszowskie,Bochnia

21 zł/m²200 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bochnia ulica Proszowska 1 Centrum Handlowe Sanit jest zlokalizowane naprzeciw Galerii Rondo z dużym parkingiem. Mamy przychodnie lekarskie, gabinety, sklepy, siłownię, restaurację, sklep budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście - Campi,Bochnia

23,26 zł/m²86 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Smart Property prezentuje lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 86 mkw. Nieruchomość położona jest w samym centrum Bochni. Przeznaczenie Oferujemy lokal idealny do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Gazaris

Śródmieście - Campi,Bochnia

400 000 zł37 m² 10 810,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Komfortowy lokal W centrum bochni na sprzedaż | Plac Gazaris | Lokalizacja: bochnia, plac Gazaris Powierzchnia lokalu: 37 m Pomieszczenia: pomieszczenie gospodarcze, toaleta, wiatrołap Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Konstytucji 3 Maja

Bochnia,małopolskie

25,11 zł/m²219 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy na parterze zabytkowego budynku z cegły przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Bochni. Lokal o powierzchni 219m2 składa się z kilku pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Bochnia,małopolskie

40 zł/m²118 m² 4 701 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Śródmieście - Campi,Bochnia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem - centrum Bochni | Galeria Skarpa | 40 m Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy położony na drugim piętrze Galerii handlowej Skarpa, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Kolanów,Bochnia

47,62 zł/m²74 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy do wynajęcia - 73,5 m , bochnia, ul. K. Brodzińskiego Nowoczesny, funkcjonalny lokal zlokalizowany na 1 piętrze z 3 miejscami postojowymi, dużym parkingiem dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Śródmieście - Campi,Bochnia

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Smart Property prezentuje Państwu lokal na wynajem. Nieruchomość położona jest w Bochni, przy ul. Kościuszki, to idealne miejsce dla osób prowadzących działalność usługowo - biurową.