Magazyn, ul. Wygoda

Wygoda, Bochnia, małopolskie

  • 85 000 zł
  • 31,10 m²
  • 2 733 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Kmiecik

Skontaktuj się

Magazyn, ul. Wygoda

Wygoda, Bochnia, małopolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

85 000 zł

31,10 m²

2 733 zł/m²

Magazyn, ul. Wygoda

Zaktualizowane: 16 maja 2026

85 000 zł 31,10 m² 2 733 zł/m²

Przeznaczenie:
magazynowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 85 000 zł (2 733 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 31,10 m², 1 pomieszczenie; stan: do odświeżenia
  •   wejście z klatki schodowej
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1999
  • Media: ogrzewanie: inne
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bochnia, Wygoda 107

Pomieszczenie gospodarcze na parterze o powierzchni 31,1 m2 wraz z dostępem do ogrodu do wyłącznego używania.

Miesięczny czynsz administracyjny to 130 zł.

Lokal posiada instalację elektryczną i oświetlenie.

Jest to lokal niemieszkalny tzw. komórka lokatorska.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla (...)

Agent

Dariusz Kmiecik

609 705...

609 705 757

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

609 705...

609 705 757

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy