dowolna

Nieruchomości Bochnia - Oferty sprzedaży nieruchomości

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

360 000 zł5 650 m² 63,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 3 w Pogwizdowie k. Bochni o powierzchni 56a, która położona jest w przepięknym otoczeniu Lasu Kolanowskiego przy asfaltowej drodze gminnej Gierczyce (przys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, mieszczącego się w inwestycji Konfederatów Barskich. Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

755 000 zł56 m² 13 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie położone na zamkniętymosiedlu w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu łąk i pól. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł240 m² 3 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 6 pokojowy dom o powierzchni 210 m2 z poddaszem do adaptacji oraz garażem w bryle budynku na działce 11 arowej w miejscowości Bochnia. Z uwagi na ograniczoną liczbę.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł20 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży gruntu budowlanego położonego w Rzezawie, powiat bocheński o powierzchni ok 2 ha. Opis działki: kształt: prostokąt Szerokość: od 40 m Długość ok 500.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 705 m² 199,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 17 a przy ul. Krzyżanowickiej w Bochni z aktualną decyzją wz! Wszystkie media na działce lub w pasie drogowym, zapewnione przyłącza. Działka w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

502 320 zł55,20 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Trzypokojowe mieszkanie dla rodziny lub inwestora z dwoma sypialniami. Ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

358 670 zł40,30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Stylowe i funkcjonalne mieszkanie. Przestronny salon z aneksem kuchennym, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeźnicka 55R

Krzęczków - Łychów Bochnia

433 200 zł45,60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na Osiedlu Panorama. Przemyślane mieszkanie z dużym salonem i jasną sypialnią. Strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł10,31 m² 14 451,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Gorzkowie, gmina Bochnia. Działka widokowa o powierzchni 10,31 ar znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł78 m² 12 628,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Klimatyczny dom w zielonej okolicy - gotowy do zamieszkania | Bochnia, ul. Na Kąty Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie po pracy naprawdę odpoczywasz, a poranki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,78 m² 8 617,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Smart Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 49,78 mkw. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. gen. Tadeusza Jakubowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł53,25 m² 9 089,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle zielony zakątek proszówki / bochnia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe w nowej, kameralnej inwestycji w Proszówkach koło Bochni. Budowa już ruszyła! dwa warianty do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł10 500 m² 35,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuję kompleks 3 działek nr 54/1, 54/2, 54/3 o łącznej pow. 1,05 ha w miejscowości Nieprześnia k. Bochni. Każda Z działek posiada oddzielne pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł166,80 m² 3 950,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Nowoczesny dom parterowy w Bochni - tylko 3,6 km od Rynku! Ten wyjątkowy dom to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji. Położony przy ul. Dołuszyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 090 zł56,58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Apartament na parterze 56,58 m + prywatny ogródek bezpośrednie wyjście do wydzielonego, ogrodzonego ogródka prawo do wyłącznego korzystania z części zielonej idealne miejsce na poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 090 zł56,58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł89 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Apartament dwupoziomowy na piętrze 89 m imponująca, przestronna powierzchnia nowoczesny układ z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną komfort porównywalny z domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł187,70 m² 8 391,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom z dużym tarasem i ogrodem - Bochnia, ul. Kwiatkowskiego Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł250 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Bochnia ul. Dębcza 82 to adres idealny do mieszkania. Przyjdź i zobacz jak jest tu cicho i spokojnie a jednocześnie jak blisko do centrum, dworca pkp. Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

669 000 zł120 m² 5 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam działkę o powierzchni 12 arów (1200 m ) zabudowaną podpiwniczonym domem parterowym o pow. zabudowy ok. 120 m . Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,80 m² 13 667,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie klasy premium z prywatnym miejscem postojowym | Bochnia, ul. 20 Stycznia Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

690 000 zł4 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu działke budowlaną o przeznaczniu pod przemysł - usługi w miejscowości Cikowice obok Bochni.Działka o powierzchni 4600 m2 (46 ar).

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł360 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Bochnia, śródmieście, ul. Poniatowskiego, kamienica z 2 mieszkaniami, lokalem użytkowym i zapleczem gospodarczym na działce o pow. 1020 m 2. Nieruchomość położona bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł14 114 m² 102,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę 1,41 ha w miejscowości Bochnia- ul. Kąty Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 14 114 m , położoną w miejscowości Bochnia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł106 m² 5 650,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nowa oferta,samo centrum miasta! Bochnia ul. Różana -na sprzedaż mieszkanie wraz z lokalem użytkowym i garażem. Lokal mieszkalny o powierzchni 77,2 m2 położony na 2 piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na parterze (wyższy parter) w bloku przy ulicy Windakiewicza 8. Mieszkanie jest umeblowane. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4,43 m² 38 374,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje dotyczące oferty: działka budowlana o powierzchni 4,43 a, położona w miejscowości Bochnia ul. Świętego Urbana cicha spokojna okolica. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł196,54 m² 5 342,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość, położoną w Bochni, przy ul. Rejtana, na małym, cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Parametry domu: powierzchnia użytkowa 196,54m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł60,50 m² 8 264,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z ogrodem - świeżo po remoncie! Bochnia, ul. Brzeźnicka | 60,5 m | parter | ogródek 140 m | 2 miejsca parkingowe Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 020 m² 132,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 10 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się na os. Kurów w gminie Bochnia. Przeznaczenie Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł972 m² 298,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 612 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 16 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się na os. Kurów w gminie Bochnia. Przeznaczenie Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 42,00 m | Bochnia | Na Kąty Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w spokojnej części Bochni! Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję, która obejmuje budowę czterdziestu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł216 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 216 mkw (powierzchnia użytkowa 115,50 mkw) z dużym ogrodem. Budynek trzykondygnacyjny, charakteryzujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 000 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość natury? Właśnie znalazłeś! Dlaczego ten dom jest wyjątkowy? Lokalizacja: każdego ranka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł86,30 m² 7 531,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bochnia - do sprzedaży mieszkanie dużym potencjałem o pow.86,30mkw położone na wysokim parterze w kamienicy przy Ul. Orackiej. Mieszkanie składa się przestronnego salonu z dwoma dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł243 m² 3 827,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem idealny dla jednej lub dwóch rodzin | Widokowa działka, spokojne osiedle, świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 430 m² 132,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana (nr 4144/11) o powierzchni 14,30a , położona w Bochni przy ul. Prof. F. Bujaka. Działka w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł190 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Bochnia, ul. Henryka Dąbrowskiego 3 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 190 m , położony w Bochnia przy ul. Henryka Dąbrowskiego 3. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł490 m² 6 938,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:637 m²

Kamienica z potencjałem w samym sercu Bochni - przy rynku! Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1920 roku , położona w prestiżowej lokalizacji - tuż przy bocheńskim rynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł44,25 m² 9 378,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie po remoncie 44.25 m | Bochnia, ul. Wygoda | zamknięte osiedle Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, na spokojnym, bezpiecznym osiedlu z dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 238 m² 509,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę 3 budynków po 8 mieszkań Idealna okazja dla dewelopera! Na sprzedaż działka inwestycyjna o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 473 m² 244,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14,73 ar (1473 m ), położona w Bochni przy ul. Podedworze 98. Najważniejsze atuty: regularny kształt - wymiary ok. 36 m x 39 m,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,66 m² 10 052,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie / lokal usługowy na sprzedaż Bochnia, ul. Trudna | 64,66 m | piętro | balkon Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie mieszkaniowo-usługowe o powierzchni 64,66.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij